Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Příjezd na kynologické cvičiště:

GPS souřadnice:  Loc: 50°46'17.671"N, 14°13'30.035"E

-          příjezd od Prahy: po příjezdu do DC projet tovární čtvrtí, u Tesca přejet kruhový objezd směrem na Českou Lípu a Liberec, najet na most a na prvním možném sjezdu sjet na kruhový objezd, odbočit vlevo (směr Litoměřice), přejet Ploučnici, na první křižovatce odbočit vlevo (ulice Březová), pokračovat rovně přes křižovatku, před sběrnou komunálního odpadu odbočit vlevo  přes most (světelné semafory někdy nefungují). Cvičiště se nachází na pravém břehu Ploučnice (cesta pod mostem po kterém jste přijeli)

-          příjezd od Teplic: projet městem směrem na  Českou Lípu, pokračovat přes most a dále jako příjezd od Prahy

-          příjezd od  České Lípy: za zemědělskou školou odbočit vlevo a jet stále rovně (podjet pod železničním mostem) a před železničním viaduktem odbočit vlevo (semafor) a jet podle náspu. Podjet pod mostem.

-          příjezd  od České Kamenice:sjet ulicí Kamenická rovně do města na kruhovém objezdu odbočit vlevo (u pošty) jet rovně kolem Východního nádraží, projet pod viaduktem a za ním odbočit vpravo (semafor) a jet podle náspu. Podjet pod mostem.

Mapky stáhnete zde: cvicak.jpg (96 KB)                             cvicak2.jpg (86 KB)                              cvicak3.jpg (127 KB)

    

TOPlist
aktualizováno: 09.10.2010 08:13:56